Nabíjecí svítilna Fenix WT20R

Fenix WT20R je univerzální nabíjecí pracovní svítilna s unikátní kloubovou konstrukcí s naklápěcím reflektorem se dvěma LED.

1 899,00 Kč
S DPH
Počet
Poslední kus skladem

Každá z dvou výkonných LED Cree poskytuje světelný tok až 400 lumenů (ANSI), ale s odlišným typem reflektoru. První je uzpůsoben pro široký kužel světla, ideální pro pracovní osvětlení na kratší vzdálenost. Druhý má naopak úzký kužel světla s dosvitem až 117 metrů. Naklápěcí hlava v rozsahu 105 stupňů zaručuje maximální univerzálnost. Svítilna Fenix WT20R je rovněž vybavena pevnou ocelovou sponou pro snadné nošení na opasku či pracovním oděvu a dále magnetickou koncovkou. Svou variabilitou je svítilna velmi užitečná pro pracovní použití, kempování, pohyb v přírodě a mnoho dalších použití.

Svítilna je napájena Lithium-polymerovým akumulátorem s kapacitou 2000 mAh, který se nabíjí přes vlastní vestavěný micro-USB konektor a v nouzi ho lze nahradit dvěma tužkovými (AA) bateriemi. Fenix WT20R  disponuje šesti úrovněmi osvětlení, což uživatelům umožňuje zvolit vhodný kompromis mezi intenzitou osvětlení a dobou provozu. Baterka si přes všechnu svou funkčnost uchovává malou velikost a nízkou váhu 154 gramů včetně akumulátoru.

Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.

WT20R

Parametry

Max. výkon
400 lm
Napájení
2x AA, Interní akumulátor, USB dobíjení
Barva světla
Denní bílá (5500-6500 K)
Hmotnost
154 g
Max. výdrž
21h
Počet režimů
6
Vodotěsnost
IP66 (prudký déšť)
Světelný zdroj
Cree XP-G3, Cree XD16
Dosvit
117 m